Giresun sohbet

Giresun sohbet

Giresun sohbet saygılı degerli Giresunlulara açmış olduğumuz yeni sohbet sitemiz olan Giresun sohbet sitemizin ufak bi tanıtımını yapmak istiyoruz. Sohbet sitemiz yeni açılmış olup sohbet etmek isteyen herkes davetlidir. Bunların yanı sıra mirc programımızda mevcuttur bu hizmetimizde tamamen bedava bir şekilde sizlere sunulmuştur.

Giresun sohbet

Giresun sohbet odamızda sizlerle olmaktan çok mutluyuz. Keyifli bir arkadaşlık için Giresun chat sitesine mobil sohbet imkanı ilede bağlanabilirsiniz. Sizlerde aramıza katılıp, sohbetin huzur ve mutluluğunu tatmalısınız. Çünkü burada herşey var özgürlük, mutluluk, sevgi, aşk, Sizi reel hayatın streslerinden ve bunaltıcı havasından kurtarmak için sitemize bekliyoruz. GIRESUNLU OL YADA OLMA FARKETMEZ. Herkes burada sohbette. ‘’Ee, nasıl gidiyor, ne yapıyorsun?’’ gibi sorular sohbet sırasında uykumuzu getirecek kadar sıkıcıdır.

Hava durumu veya yerli spor takımları hakkında zihin uyuşturucu bir fikir alışverişi yapmak, katlanılamaz bir süreç; ama zeki ve beklenmedik bir soru insanların kendi kafalarında hazırladıkları diyaloğu sorgulamalarına ortam hazırlar ve sıkıcı fikir alışverişi bir anda etkili bir insan etkileşimine dönüşür. Biz buna sohbet diyoruz. Hemde kaliteli sohbet diyoruz…

Giresun chat odası

Ben de bu yüzden etkili bir başlangıç sorusu arayışı içine girdim, internette son günlerde bu tarz sorulardan bolca var. Bu yazılarda evet-hayır cevaplarını içeren sorulardan kaçınmak, isteksiz yapılan sohbetlerin üstesinden gelmek gibi sohbet becerilerimizi geliştirmeyi amaçlıyor. Sizde www.cicisohbet.org da sohbetin tadını çıkar.

Kaliteli Sohbet ederek neler kazanırız? Altın Zumrut rumuzu ile chat ve sohbet eden birisini düşünün. Bu insan neler yapabilir sizce? Kendini şatoda oturan, zengin, asilzade ve soylu birisi sanarak, belki de evde yemeye ekmeği olmayan ve çocuklarına bakmaktan aciz bir kadın düşünün… Belkide hic olmadığı kadar hayal dünyası kurup kendine sohbet de mutlu olur.

Ben de bu yüzden etkili bir başlangıç sorusu arayışı içine girdim, internette son günlerde bu tarz sorulardan bolca var. Evet sanal ama karşımdaki bir insan unutmamak gerek bence bunu.

Nasıl gidiyor, ne yapıyorsun?’’ gibi sorular sohbet sırasında uykumuzu getirecek kadar sıkıcıdır. Sizde harika sohbet edecek kişileri tanımak için Giresun sohbet www.cicisohbet.org adavetlisiniz.

Giresun sohbet

Giresun sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
882 okuma
14 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?