Evli sohbet

Evli sohbet

Evli sohbet diye başlık mı olur diyorsunuz değil mi?
Olmaz olmaz demeyin inanın herşey oluyor şu hayatta. Evliyim, aşığım diyen o kadar çok insan varki.
Bu yazıdan belki eşlerin birbirine duyduğu aşkı beklersiniz. Lakin bu yazım da eşlerin birbirine duyduğu aşkı anlatmıcam.
Evli olupda başkalarına aşık olanların durumunu inceliyorum. Evlilik aşka engel olmuyor. Fakat böyle bir aşkı yaşamakta çok zor.
Bugün konum bekar sohbet eden dostlar haricinde, dul sohbet eden ve evlisohbet eden dostlar.
Kesinlikle yanlış anlaşılmasın en çok karşımdakini bilmeden incitmekten korkarım. Kesinlikle ne yargılıyor nede kınıyoruz. Herkesin biraz kafa dağıtmak ihtiyacı oluyor.
Fakat görüyorum ki eşine sadık kalan insanlar beş parmakla sayılacak kadar az. Galiba chat siteleri içinde evliliğinde problemi olanlar çoğunlukta. Problemsiz olanlarsa bağımlılık edinmiş.

Hergün bambaska yüzler geliyor ve o yüzler hergün nick değişiyor. Sizlere de garip gelmiyormu?
Kişi neden ne sebeple saklanır. Aslında inanmayacaksınız ama sırf huzur olsun diye. Iki sefer bende bagladığım sunucuda başka nicklerle saklandım.

Sonra radyodosthane sahibi tevazu bir cümle kurdu. Dedimki doğru neden ben saklanıyorum. Oysa benim saklanışım suçumdan değildiki.
İnsanların kaybetme savaşı verirken çirkinleşmesindendi saklanışım. Sonra buna istinaden radyodosthane den ayrılmış olsam bile oradaki insanların samimiyetine, dostluğuna inanıp sevgili tevazu nun sözüyle nickimden asla çıkmama kararı aldım.

Evli sohbet

Evli sohbet

Evli sohbet

Bazen insanların tek cümlesi size yapılanların tek özeti olur. Aslinda bugune kadar hep birşeylerin özetini ben söylerdim. Ilk defa birinden duymak silkenmeme sebep oldu.

Evlisohbet bekar sohbet dul sohbet farketmez sunucu benim diye kimsenin günah keçisi ben değilim.
Evet burası bir chat alanı ve ben kadın, erkek, genç, yaşlı farketmez. Kim varsa hiç ayırmadan bu SiDaR mis, Aliymis Veliymiş farketmez onda varsa yüzsüzlük. Sevsekte sevmesekde bize düşen sonuç aynı.
Kızarım, bağırırım, fakat hic unutmam oda bir kul nihayetinde günahıyla ve sevabıyla.
Burada kimse kimseyi kınamasın ayıplamasın. Öyle bir an geliyorki aklayamıyorsun kendini.
Elinden uçup giderken sevgini, duygularını uzaktan izleye kalıyorsun. Kocasıyla severek evlendi oysa aaaa ne kadar ayıp. Yahu ayıp onun sana ne, bana ne, bizene?

Neyse fazla açılmadan veda edim. Ama siz takipte kalın hoşçakalın.

Evli sohbet

Evli sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.490 okuma
1 Temmuz, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?