Denizim sohbet sitesi

Denizim sohbet sitesi

Denizim sohbet sitesi ne makale araştırırken rastlamıştım. Sonra bir baktım ki sohbet sitemin altına bizim sayfamıza gelmiş denizim. Meğer makale yazarı tanıdıkmış.  Lakin bir şeyi öğrendim sevgili denizim sohbet sitesi sakinleri birine mesafe koymak için şu sanal da illaki abi ibaresini koymak lazımmış. Yani ver değeri, çok sev, kıymetli bil ama abi de. Fazla uzatmak istemiyorum sebeplerini, yanlis anlaşılmayı önlemek için. Ama dost olan insan kediye ciğer emanet etmez, hele ki o ciğer onun için de kıymetli ise. Ben anladım alacağımı gerisini anlamasi gerekenler düşünsün.

Denizim sohbet sitesi

Ben seviyorum kalemime birçok yaşanan lardan alınan dersleri konu edinmeyi. Aslında denizim hakkında çok şey yazarım, lakin yanlış anlama derdi bitmediginden yazmıyorum. Ama kırgınım, affetmemek üzere bu sefer açtım yelkenimi denize. Sadece keşke diyorum, keşke bir slm alıp verecek yüz biraksaydı ikimizde de. Keşke benim tanıdığım insan olarak yerinde öylece kalsaydı. Şimdi bana alindiklarina hala alınıyor mu dostlar bilmem ama, adıma ithafen kullandiklarini, dilerim adıniza kullanılıp kulağıniza ulaşınca helallik almaya gelmezsiniz benden. Hoş ben de bir huy var. Kapıma gelmiş git mi diyeyim dedim de, Haklı ama napim buda benim huyum. Ardından kufredecek haldeyken hos geldin diyerek karşılayan yapıya sahibim ben. Ama pişman misin derseniz denizim ekibi cici sohbet ailesi olarak. Hayır pişman değilim. Aksine bana ders vermeye çalışan dostlara tecrubeme destek verdiler diye bu kadar pollyanna oluşum. Peki denizim sohbet de neler var?

Denizim sohbet sitesi

Denizim sohbet sitesi

Radyoda güzel şarkılar var, dj ler var. O radyonun dışardan dinleme imkanı var www.iyifm.org ile hiç sohbete girmeden istek isteyebilirsiniz. Hem biliyor musunuz yeni oyun imkanları var. Rus ruleti, aşk testi, dna testi, oxm, yarisma, kelime, aradığınız belki herşey bu sohbet sitesi nde iyi sohbet garantisiyle sizlerle.

Sohbet sitesi aramakla artık zaman kaybetme elit kişiler, kaliteli sohbet, sizi huzura taşıyacak tek sohbet sitesi www.cicisohbet.org da.

Cici sohbet ailesi olarak emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Denizim sohbet sitesi

Denizim sohbet sitesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
928 okuma
14 Eylül, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?