Aşk sohbet

Aşk sohbet

Aşk sohbet yine bir Livanin kaleminden dökülen nağmeler… Nankörlük ediyorsun insan oğlu Aşk dünyanın en güzel duygusudur, birini sevdiğinizde tüm hayatınız o olur, her hareketinizi onun mutluluğu için yapmaya başlarsınız. Dün gece fark ettim sohbet sitesi nde birisini bekleyebiliyormussun. Şaşırdım hangi duygu sana bir başkasını bekletti diye. Ben bu sohbet sitesi nde yağmurları seviyorum. Ancak seninle ıslandığım, sokaklarda yürümeyi seviyorum ancak seninle yürüdüğüm. Beklemeyi bile seviyorum ancak sensen beklediğim. Sizde aşk sohbet için ilhamını  www.cicisohbet.org dan alın.

 

Aşk sohbet

Ben seninle yanmaya razıyım. Küllerimiz karışacaksa ne kadar canımın yandığı önemli değil. Demek istiyorsanız… Sizde www.cicisohbet.org sohbet sitesi nde diyebilirsiniz.
Sevmek bu dünya üzerinde bir renkse. Sana hissettiklerim kocaman bir Gökkuşağı! Ben chat odası nda neler hissettim aşk sohbet ile aşık oldum.
Bu hayatta herkesin ruh ikizi olmalıdır. Bizi anlayan,dinleyen ve hak veren. İnsanlar için düşünce kafa yapısı çok önemli bir olgudur.
Fakat sanal hayatta dünyanın dört bir yanından gelen ve buluşma noktası olan cicisohbet.org ile yeni arkadaşlıklar seçimi bakımın dan oldukça zengin bir sohbet ağ servisidir.

Aşkın sohbeti

Büyük bir titizlikle ve muntazamla hazırlanan sohbet odaları harika chat yapılmasını sağlayan kullanışlı sunucumuzdur. Web sohbet ve mobil sohbet seçenekleriyle istediğiniz gibi sunucumuza bağlanabilirsiniz. Aşkın sohbet i olur mu demeyin en güzel sohbet o degilmidir. Siz aşkınızı biz sizi anlatalım.
Sеn bеnim; bugünümе şükür vе yаrınımа ԁua еԁişim, аzlа yеtinişim, çoğа göz ԁikmеyişimsin diyebileceginiz kişileri tanımak için www.cicisohbet.org da sohbet edin.
Aşkı anlamaya çalışmayın, bence aşk anlaşılmaz. Neden mi? Çünkü aşk nerden gelir bilinmez. Bazen en kötü insanı seversiniz, kötü oldugunu bile bile.
Yağmalandı kalbim, ömrüm, her şeyim. Kurşuna dizdiler anılarımı, yenik düştüm bu savaşta neyleyim, bir mezar nasılsa işte öyleyim
Sizde gecmisi silin baştan. Sizlere yepyeni bir sohbet odası burası. Aşk sohbet askinizin sohbet odası.

Cici Sohbette Aşk şişe çevirmece oyunundɑki şişeye benzer kimde durursɑ dursun yɑ doğruluk ister yɑ dɑ cesɑret. Sizde sisecevir oyununa www.cicisohbet.org ile katılmaya davet misiniz. Hem sohbet hem tanışma hemde oyun…

Saygılarımla Liva

Aşk sohbet

Aşk sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.385 okuma
13 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?