Sohbet edelim

Sohbet edelim

Sohbet edelim diye düşündük biraz. Belki dertli, belki özlemlisiniz, yada olmadı bilmediğiniz bir yangın var taa derinlerde. Yüreğiniz umulmadık yaralar almış ve bas edemiyor mu? Belkide bir tatlı aşık edası özledi o güzel yüreğiniz. Özlediğiniz hangi alemde, hangi düşlerde ise cici sohbet ile belki de şimdi sohbet alemi nde.
Burada insan yenilince tükenmez, pes edince tükenir. Hepimiz biliyoruz aklımızda yer yapmış neşeli chat gördüğünüz adresleri. Sizlere garanti edemiyorum evet illaki çıkıyor çürük elmalar. Ama garanti ettiğimiz o çürük elmaları size zarar vermeden ayıklama yapıyoruz.
On üç senedir her zaman birşeyleri görmezden geldim. Ama artık sabrım benimde kalmadı, insanlar beni harcıyor ama ben insanları neden harcayamiyorum. Neden herşeyde içim yanıyor, artık sanal bana iyi gelmiyor, ben buna emin oldum. Ama bende etrafımda kaç kişi var aldırmıyorum ve boş verdim artık; Yüreğimde kaç insan kaldı, ben ona bakıyorum.

Çoğu şeyi hak etmediğimi düşünüyorum. İnsanlar farklı yere gitmeyi istiyorsa önce kendi içine gitmeli, ben içime gittim ve sordum ne istiyorsun? Yüreğim bana dedi ki huzur istiyorum. Karar aldım evet sohbet edelim, edelimde her sunucuda Liva tek bendim. Artık bırakıyorum! Kendi sohbet sunucu haricinde iki sohbet platformu haricinde kendimi tümünden men ediyorum. Diğer iki sohbet platformu nun da sahipleri kıymetli o yüzden girmicem ama nickim bende kalmasını sağlayacağım.

Sohbet edelim

Sohbet edelim

Sohbet edelim

Kaybettiğimiz paralar, malımız mülkümüz, herşey geri gelir. Fakat gelmeyecek olan tek sey insanliğımız. Ben bu sayede LsD sayesinde sunucuyu satmayı bile göz önüne aldım. Emek mi evet çok emek var benim sohbet sunucu mda. Daha öncede söylemiştim, belki önceleri yaramaz bir kız çocuğu gibi olmuş olabilirim. Ama şimdi birilerine sahip olmak değil, kendin için yada onun için layık olmak önemli. İnsan sahip olmak istediğine önce layık olmalı diye düşünüyorum. Benim LsD ye layık olduğumu ona göstermem lazım. Yaptım hatalar evet ama kim yapmıyor ki, gider diye düşündüm en önemlisi başta. Şimdi hala yanı başımdaysa bende LsD ye lâyık olmalıyım.

Sunucuya benim gibi benim yerime oturabileceği harika bir yönetici arıyorum. Bulduğum zaman LsD ile el ele bu sohbet platformu ndan huzura çıkıyorum. Elbette gelicez nadir de olsada gelicez. Biraz sohbet edelim bizde diyeceğiz. Dün bir makalede insanların ne zaman öldüğünü söylemiştim eğer takip ediyorsanız. Ben Liva yi öldürdüm. Gözünüz aydın! Elbette sohbet sitesi webi nde çalışmaya devam edeceğim.Herşeyimi silerek skype, tel rehberi herşeyi sıfirlayarak başlıyorum. Ben hazırım siz hazır mısınız?

Sohbet edelim

Sohbet edelim

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
947 okuma
29 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Bazen bir kardeş Bazen bir arkadaş Liva iyi ki varsın kardeşim. İyi ki tanıdım seni… Allah bahtını yolunu açık etsin. Sohbetin en iyi yeri cici sohbet sizleri de aramızda görmekten keyif duyacağız teşekkürler.

  • S.a inşallah iyi yerlere gelirsiniz az ama öz olmak her daim farklılıklar yaratır:))

  • Hayirlisi olsun. Hersey insallah gonlunuzce olsun.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?