Sen sohbet

Sen sohbet

Sen sohbet makalemizden herkese merhaba. Biliyorsunuz ki genellikle ben izlenimlerimi yazarım. Genel olarak can sıkıntısı ve ona istinaden insanları kalem ucunda öldürmeyi severim.
Fakat bugün sensohbet ile sizlere yeni bir paylaşım yapacağım. Hım siz dostlar bunun adına reklam mı diyorsunuz evet öyle olsun.
Hadi Ozaman şimdi reklam edelim. 🙂 Fakat ilk defa bu reklam övgü olacak. Ortalama sekiz dokuz yıl önce tanıdığım Apollo yeniden hayatıma hoş geldin kardeşim.

Kardeşim diyorum bu yazı sonrası sevgilim sanmasınlar diye. Gerçekten öyle vaz geçilmezleriniz olur ya. Apollo ile biz eskisi gibi vaz geçilmez olduk.
Sensohbet ile şimdi bu makalede dostluğumuzu sabitleyeceğiz inşallah. Konuya şöyle bir giriş yapmak istiyorum. Bazen biz insanlar sohbet ederken çok şey ararız. Eş, dost, arkadaş, sevgili, hoş sohbet, canlı sohbet, adına ne demek isterseniz. Herkesin bir arayışı varmıdır? Aslında arayış içinde olmayanda bile bir arayış  vardır. En basiti burada örnek chat. Yani güzel bir muhabbet buda bir arayış şekli.
Bunların en güzelini sensohbet ile anlatabilirim sizlere. Harika bir aile harika bir sohbet. Mobil chat yapmanın en güzel adı sen diyebilirim.

Sen sohbet

Sen sohbet

Sen sohbet

Aile dedim reelde nişanla taçlanan evliliğe yol alan ilişkilere ev sahipliği yapan mobil chat mekanı. Kimmi dediniz buda soru mu? Erhan abi ve yengemiz Beyaz insallah yakın düğünümüz. E dostlar sizleride bekleriz.
Sonra kimmi var Birbirinden güzel djlerden Cemcan var. Kafka var uçuk kaçık pek sevmesemde daha çocuk. Ayşe var mesela Tekniq ile. Rip var en sevdiğim  deli dolu haliyle. Gökhan ve Hazal var geçimsiz ikili. Başka kim var Buzul ve Peri onlarda harika ikili.
Aslında  demem oki neye ev sahipliği edersek edelim. Herkes burada değerini ederini biliyor. Saygı ve sevgi içinde mobil chat online sohbet edebiliyor.

Online sohbet nasıl yapılır?

Online sohbet yapmak artık çok basit. Ister webden ister uygulama ile ister mircinizle nasıl arzu ederseniz. Sensohbet diyin hemen bana gelin dermişim. Aklıma çok hazin sözler geldi bak…
Uzun lafın kısası az deli dolu kafası kırık dolu bir mekanda sizde aile olmanın tadına varacaksınız. O zaman hemen sohbet etmeye haydi!

Sen sohbet

Sen sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
184 okuma
26 Şubat, 2021
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • BEn böyLe yorumlarda ne yazılır pEk anlamam ama : ) Bu mekanı actıgı ıcın once apolloy sonrasında bu makaleyi yazdıgı ıcın liva ya cook tesekkur ederım ,)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?