Kurallar

Cici Sohbet sitesi olarak tüm kullanıcılarımızın kalite bir ortamda sohbet edebilmesi için bazı kurallarımız bulunmaktadır.

Tüm kanallarımız da ve genel odalarımızda rencide edici, uygun olmayan hareket ve davranışlarda bulunulması yasaktır. Kullanıcı sınırsız süre ile sohbet odalarımızdan uzaklaştırılır.

Kullanıcıların art arta aynı mesajı kopyalaması yani flood yapması kural dışıdır.

Sitemiz 18 yaş ve üzeri için uygundur.

Genel ve diğer sohbet odalarında reklam yapılması yasaktır. Farklı sitelerin reklamlarını yapan ve teşvik eden kullanıcı sistemden atılmaktadır.

Sohbet odalarında kullanıcılara şifre sormak ve mail adresi istemek kurallarımıza uymamaktadır.

Ücretsiz olan sohbet odaları için ziyaretçilerden hiç bir ücret talep edilemez. Böyle bir durumla karşılaşır iseniz lütfen iletişim bölümünden bilgi veriniz.

Dini ve Ahlaki kurallara uygun davranılması zorunludur.

Sahte rumuz ve cinsiyetler ile sohbet etmek yasaktır.

Karşılıklı sohbet esnasında yapılan konuşmalardan sitemiz sorunlu tutulamaz. Rahatsız olduğunuz kullanıcıyı yönetici ekibe bildirebilirsiniz.

Size sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı ücretsiz olarak sunulduğu gibi siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak kalacağının da teminatını verdiğimiz gibi sizlerden kişisel bilgilerinizi içerin üyelik formu gibi üyelik işlemide gerçekleştirmiyoruz. Hiç bir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden anında sohbet odalarımız içerisine bilgisayarlarınız veya mobil cihazlarınız sayesinde giriş yapabilirsiniz.