Gizlilik

Gizlilik Politikası

Cicisohbet.ORG, sitesi üye olarak hizmetlerinden faydalanan kullanıcıların özel bilgileri Korunur.Üyeler tarafından verilen bilgiler üçüncü kişi ya da kişilere satılamaz ve verilemez.

Cicisohbet.ORG sitesine üye olabilmek için isim soy isim veya tc kimlik numarası gibi kimlik bilgileri gerekmez. Üye olmak için geçerli mail adresi ve şifresi yeterlidir ve üyeler tarafından belirtilen bilgiler hiçbir şekilde kimlik tespiti vs. için kullanılmaz.

Cicisohbet.ORG sitesine üye olarak gelen kişilerin üyelik bilgileri üyelerin sorumluluğundadır. Herkesin kullanımına açık alanlarda verilen bilgiler veya yazlan yazılar konusunda Cicisohbet.ORG sorumluluk almaz. Tüm sorumluluk paylaşan kişiye aittir.

Cicisohbet.ORG sitesinde küfür, kötü kelime, hakaret, taciz, reklam ve tehdit yasaktır. Herkese açık genel sohbet alanı ve özel sohbet alanlarında bu tür kelimeler kullanarak üyeleri rahatsız eden kişilerin üyelikleri gerekli inceleme yapıldıktan sonra silinir.

Cicisohbet.ORG sitesinde küfür, kötü kelime, hakaret, taciz, reklam ve tehdit yasaktır. Herkese açık genel sohbet alanı ve özel sohbet alanlarında bu tür kelimeler kullanarak üyeleri rahatsız eden kişilerin üyelikleri gerekli inceleme yapıldıktan sonra silinir.

Cicisohbet.ORG, site içi hit sayısı, sitede gerçekleşen trafik vb. gibi araştırma sebepleriyle diğer pek çok site gibi cookies(çerez-site içi tanımlama bilgisi) kullanır.

Cicisohbet.ORG sitesinde üyelere ait kayıtlar ve bilgiler hiçbir gerekçe ile üçüncü şahıslara aktarılmaz.

Cicisohbet.ORG sitesinde üyeler arasında gerçekleşen özel görüşmeler sadece ilgili taraflarca görüntülenir. Site içinden, hiçbir gerekçe ile üçüncü şahıslara aktarılmaz.

Sohbet odalarında gerçekleşen tartışma veya anlaşmazlıklarda site yönetimi sorumlu tutulamaz

Güvenlik

Cicisohbet.ORG, sahip olduğu üye bilgilerini korumak, kötü amaçlar için kullanılmasını engellemek ve üçüncü kişilerin eline geçmesini engellemek amacıyla değişik güvenlik önlemleri ile korunur.

18 yaş altı Çoçukların korunması

Cicisohbet.ORG 18 yaş altı bireylere yasaktır. Üye olmak içi tek şart 18 yaş üstü olmaktır. Herhangi bir 18 yaş altı kişi siteye üye olursa ve yaşını büyük belirtirse Cicisohbet.ORG sitesi bu konuda sorumluluk almaz. Herhangi bir üyenin 18 yaş olduğu bilinir ve yöneticilere iletilirse kişinin üyeliği sonlandırılır.

Üyelikİptali

Cicisohbet.ORG sitesinde sahip olunan üyeliğin üyenin kendi rızası ile silmesi için: sohbet odalarımızdan #operhelp kanalına gelerek yardım alabilirler.

Üyeliğini sonlandıran üyenin tüm kayıtlı bilgileri sistemden silinir.

Site genel kurallarına uymayan üyelerin; site içinde farklı reklam yapan, diğer üyeleri hakaret, taciz vb. şekillerde rahatsız eden ve diğer kurallara uymayan üyelerin üyelikleri site yönetimi tarafından sonlandırılır.

Privacy Policy

www.Cicisohbet.ORG internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Www.Cicisohbet.ORG internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Cicisohbet.ORG yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Cicisohbet.ORG hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar www.Cicisohbet.ORG mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dokümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesi www.Cicisohbet.ORG yönetiminde bulunmayan başkaca internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, www.Cicisohbet.ORG işbu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b. form ve/veya dokümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz ve ayrıca satın alma formunda mali bilgileriniz talep edilmektedir.

Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalanabilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin bir kısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini www.Cicisohbet.ORG adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

www.Cicisohbet.ORG müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerinin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.

www.Cicisohbet.ORG kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya www.Cicisohbet.ORG’e tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) www.Cicisohbet.ORG’in ve işbu internet sitesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir

www.Cicisohbet.ORG işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir almıştır.

Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir.

Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

www.Cicisohbet.ORG işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir

Güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yâda yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

www.Cicisohbet.ORG Yönetimi

İletişim kurmak için bizlere ulaşabilceğiniz mail adresimiz ; iletişim: info@cicisohbet.ORG