Dost yeri

Dost Yeri

Dost yeri olan cicisohbet den herkese merhaba. Bu sohbet kaliteli demek için insan emek veriyor. Kaliteli sohbet diyincede aklımıza livanın sohbet siteleri geliyor.
Şimdi diyorsunuz ki neden livanın sohbet siteleri diyip duruyor bu kadın. Aklıma bir mazi çalındığından. Sizlere buranın sohbet kaliteli diyebilmem için benimde orada sizinle olabilmem gerek değil mi?
Peki insan mutlu olmadığı bir yerde durabilir mi? Duramadım işte sohbetederiz adresinde. Herşey ve herkes gözüme battı.
Evet boşa değildi gerekçeleri gayet mantıklıydı. Çünkü orası kendi userine hepsi kasar derken spama düşen yöneticilerle dolu.
Başkalarına bahane bulurken, kadının kızın kendi yöneticileri tarafından özellerde sohbete tesvik edildiğini gören göz taşıyamıyor.
Bununla bitmiyor dostyeri dedim. Lakin ortada dost yokmus ki sonradan farkettim. LsD gelsin aldırış etmem belki dedim ama. LsD geldi daha çok sinirlendim. Çünkü LsD ile bende şimdiki zaman, ufka bakarak yürümeyi gerektirir.
Ayaklarına bakarsan başın döner. Başına geçmişe dönersen, takılır düşersin.
O halde geleceğe bak ve hızlan!

Dost Yeri

Dost Yeri

Dost yeri

Dostyeri filan bilmiyorum artık. Dost yok bana anladım. Çıkar ve fırsat gözetme var insanlarda heleki sohbet kalite demek için dikkat etmek lazım. İste tamda bu yüzden arayan belasınıda bulur mevlasınıda. LsDnin sohbet siteleri aynı yer o yada ben farketmez. O sadece daha sabırsız. Bende biraz sabır yüklüyüm. Ama sonuçta biziz bir bütünüz. Farkımız yok cicisohbet yada sohbetmekanı ha LsD ha Liva tek farkımız cinsiyetimiz. Lsdnin sohbet siteleri livanın sohbet siteleri yaz sende bizimle kaliteli sohbet et.

Şunu unutmayın ki, elini tutmadan gözünü görmeden sevebilmek mümkün. Hele bu sohbet sitesi ise daha çok mümkün. Bende sizler gibi olamaz diyordum. Insan karşısında insan olduğunu hissedince pekiala deyişini, gülüşünü seversiniz. Sırf onun diye ona ait ne varsa seversiniz görmeden.

Kaliteli sohbet

Elimde kızılcık sopası sohbet siteleri içinde kuralcılığı ile nam salmış ben. Katı kurallarım olmasına rağmen, içimdeki çocuk ve yufka yüreğimle sizleri karşılamaya ve ister ailevi ister bambaşka problemlerini bu dostyerinde dinlemeye hazırım.
Ailen içinde gerginlik yaratan problem mi var?
Belki size sunulacak bir öneriye cevabınız ilk hayır olsada. Inadınızı kırabilirsiniz. Belkide sizi yumuşatacak birileri çıkar karşınıza hayırlarınız evet olur.
O halde sohbet nerede edilir? Sohbet mekanında edilir…

Dost Yeri

Dost Yeri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.019 okuma
27 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?